Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
nosimy.pl - najmodniejsze miejsce w sieci
    
zapamiętaj mnie         Nie masz konta? Zarejestruj się!

Użytkownicy on-line

Aktualnie nie ma żadnego użytkownika on-line

Akcje użytkowników

sittingduck 16:06   2018-01-17

Wylogowała się


sittingduck 15:50   2018-01-17

Zalogowała się


kresca 21:02   2017-05-03

Zalogowała się


domi 13:42   2016-09-25

Zalogował się


Ogłoszenia

Tagi
 

THEBLONDMUFFIN


Odwiedź blog: theblondmuffin.blogspot.com

Zakochana w Paryżu pasjonatka mody i kolekcjonerka butów. Odbyła staż w magazynie Glamour, a niedługo rozpocznie go w ELLE. Poznajcie Agę z Zamościa.

 

 

Mój blog...

 
theblondmuffin

 

 

 Kilka zdań o mnie...Uczennica, blogerka, kolekcjonerka butów. Blog utworzyła po to by sprawdzić czy będzie sumienna w swoim postanowieniu, tak też się stało już od ponad 2 lat publikuję tam swoję stylizacje wraz z spostrzeżeniami na temat świata mody. Swoją przyszłość wiąże jak najbardziej z modą aktualnie uczęszcza do szkoły plastycznej, ale planuję przenieść się do szkoły średniej w Londynie. Zakochana w Paryżu żeby móc tam studiować rozpoczęła naukę francuskiego. Brała udział w licznych warsztach modowych i odbyła staż w magazynie modowym Galmour, sporadycznie piszę dla portalu krea-tornia.pl a od lipca zaczyna staż w dziale mody ELLE.


 

 

 

 

 


Link do bloga: 

HTTP://THEBLONDMUFFIN.BLOGSPOT.COM/

 

 

 

 Link do fan page na facebook:

 

 

 

HTTP://WWW.FACEBOOK.COM/PAGES/THEBLONDMUFFIN/179947232038050

 

 Pozostałe polecane blogi

Ptysia
Kilka zdań o mnie: Jestem uśmiechniętą dwudziestolatką. Obecnie studiuję filologię polską ze specjalizacją dziennikarską.

czytaj dalej
Skandichic
Skandichic – skandynawski styl w pigułce

czytaj dalej
PORCELAIN DESIRE
Wielka fanka tulipanowych spódniczek i sukienek. Stara się uważnie śledzić trendy i nadążać za tym, co w modzie piszczy. Poznajcie Darię z miasta Skoki.

czytaj dalej
MARIONETKA MODY
Kocha eksperymenty związane ze swoim wyglądem i lubi wyróżniać się z tłumu. Większość swoich ubrań kupiła za mniej niż 30 zł. Poznajcie Kasię z Warszawy.

czytaj dalej
PANIAGA
Butoholiczka, której nowych par butów nigdy za wiele. Lubi kolorowe, ciekawe i oryginalne zestawienia. Poznajcie Agnieszkę z Warszawy.

czytaj dalej
GOLDEN COCTAIL DRESS
Modę kocha na tyle, że postanowiła dzielić się swoimi setami oraz inspiracjami na blogu. Właśnie zdobyła maturę i planuje studia. Poznajcie Olę.

czytaj dalej


powrót do góry ↑

Strona główna | O nas | Reklama | Regulamin | Pomoc | Widżety | Kontakt
    realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl
a