Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
nosimy.pl - najmodniejsze miejsce w sieci
    
zapamiętaj mnie         Nie masz konta? Zarejestruj się!

Użytkownicy on-line

Aktualnie nie ma żadnego użytkownika on-line

Akcje użytkowników

sittingduck 16:06   2018-01-17

Wylogowała się


sittingduck 15:50   2018-01-17

Zalogowała się


kresca 21:02   2017-05-03

Zalogowała się


domi 13:42   2016-09-25

Zalogował się


Ogłoszenia

Tagi
 

COOK LIFE FASHION


Odwiedź blog: cooklifefashion.blogspot.com

Modowy blog dwóch koleżanek, które łączy wspólna pasja. W konkursie na Bloga Roku pokonały prawie 600 innych blogów! Poznajcie Wiktorię z Kołobrzegu.

 

Mój blog...
martini fashion
Kilka zdań o mnie...
Oprócz prowadzenia bloga i zajmowania się wszystkim co z nim związanie w skład czego wchodzi odwiedzanie innych blogów, przeglądanie non stop mojej szafy, kolekcjonowanie ubrań - powiem wam co jeszcze lubię. Lubię w wolnym czasie (ostatnio mam go w nadmiarze - obecnie jestem absolwentką szkoły wyższej, szukającą kreatywnej pracy) sięgnąć po lekturę, jeśli chodzi o tą związaną z modą to oczywiście czasopismo ELLE, czasem dobra książka, a gdy pogoda dopisuje uwielbiam rolki lub rower (bo ruszać się trzeba, a nie tylko siedzieć przed komputerem ;), a rolki szczególnie lubię, bo podobno dobrze wpływają na łydki i pośladki ;). Szukam też często inspiracji, piję herbatę codziennie i slucham muzyki.
Link do bloga:
HTTP://MARTII-MARTINI.BLOGSPOT.COM
Link do fan page na facebook:

 

 

 

Mój blog...

cook life fashion

 

 Kilka zdań o mnie...


Bloga prowadzę z koleżanką, razem mamy takie same pasje, zainteresowania. Uwielbiamy gotować, tworzyć nowe rzeczy i świetne stylizacje. 

Bloga prowadzimy od końca października. Największym wyróżnieniem był dla Nas konkurs na Bloga Roku 2011, w którym na 600 innych blogów zajęłyśmy 5 miejsce. 

 Link do bloga: 

 

 

HTTP://COOKLIFEFASHION.BLOGSPOT.COM
Link do fan page na facebook:

 

 

 

 

HTTP://WWW.FACEBOOK.COM/PAGES/COOK-LIFE-FASHION/220852801313873 

 

 

 

 Pozostałe polecane blogi

Ptysia
Kilka zdań o mnie: Jestem uśmiechniętą dwudziestolatką. Obecnie studiuję filologię polską ze specjalizacją dziennikarską.

czytaj dalej
Skandichic
Skandichic – skandynawski styl w pigułce

czytaj dalej
PORCELAIN DESIRE
Wielka fanka tulipanowych spódniczek i sukienek. Stara się uważnie śledzić trendy i nadążać za tym, co w modzie piszczy. Poznajcie Darię z miasta Skoki.

czytaj dalej
MARIONETKA MODY
Kocha eksperymenty związane ze swoim wyglądem i lubi wyróżniać się z tłumu. Większość swoich ubrań kupiła za mniej niż 30 zł. Poznajcie Kasię z Warszawy.

czytaj dalej
THEBLONDMUFFIN
Zakochana w Paryżu pasjonatka mody i kolekcjonerka butów. Odbyła staż w magazynie Glamour, a niedługo rozpocznie go w ELLE. Poznajcie Agę z Zamościa.

czytaj dalej
PANIAGA
Butoholiczka, której nowych par butów nigdy za wiele. Lubi kolorowe, ciekawe i oryginalne zestawienia. Poznajcie Agnieszkę z Warszawy.

czytaj dalej


powrót do góry ↑

Strona główna | O nas | Reklama | Regulamin | Pomoc | Widżety | Kontakt
    realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl
a