Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
nosimy.pl - najmodniejsze miejsce w sieci
    
zapamiętaj mnie         Nie masz konta? Zarejestruj się!

Użytkownicy on-line

Aktualnie nie ma żadnego użytkownika on-line

Akcje użytkowników

kresca 21:02   2017-05-03

Zalogowała się


domi 13:42   2016-09-25

Zalogował się


mami3 13:42   2016-09-25

Wylogowała się


mami3 13:34   2016-09-25

Zalogowała się


Ogłoszenia

Tagi
 

soie


Odwiedź blog: soie-pl.blogspot.com

Prowadzenie bloga sprawia Jej wiele radości, najbardziej lubi nietuzinkowe rzeczy z sh i aukcji internetowych. Przedstawiamy Magdę z Darłowa.

Mój blog...

 
soie


Kilka zdań o mnie...


 

 Przede wszystkim jestem szczęśliwym człowiekiem. Staram się wychować niemal półrocznego synka na fajnego faceta, pełnię funkcję kierownika sklepu z obuwiem, które jest moją miłością, a dla przyjemności prowadzę sklep internetowy z rękodziełem.

 Blog prowadzę od stycznia, ale sprawia mi tyle radości, że na pewno z tego nie zrezygnuję. Mój styl jest eklektyczny i każdego dnia mam ochotę no coś innego; do mody mam luźne podejście i raczej unikam poprawnych zestawów. Śledzę pokazy, szukam inspiracji, podglądam koleżanki blogerki i wybieram to co mi odpowiada. Najbardziej lubię nietuzinkowe rzeczy z sh i aukcji internetowych.Link do bloga:

 

soie-pl.blogspot.com


 

Link do fun page na facebook:

 

www.facebook.com/soiowe

 

 

 

 

 

 

 

 Pozostałe polecane blogi

Ptysia
Kilka zdań o mnie: Jestem uśmiechniętą dwudziestolatką. Obecnie studiuję filologię polską ze specjalizacją dziennikarską.

czytaj dalej
Skandichic
Skandichic – skandynawski styl w pigułce

czytaj dalej
PORCELAIN DESIRE
Wielka fanka tulipanowych spódniczek i sukienek. Stara się uważnie śledzić trendy i nadążać za tym, co w modzie piszczy. Poznajcie Darię z miasta Skoki.

czytaj dalej
MARIONETKA MODY
Kocha eksperymenty związane ze swoim wyglądem i lubi wyróżniać się z tłumu. Większość swoich ubrań kupiła za mniej niż 30 zł. Poznajcie Kasię z Warszawy.

czytaj dalej
THEBLONDMUFFIN
Zakochana w Paryżu pasjonatka mody i kolekcjonerka butów. Odbyła staż w magazynie Glamour, a niedługo rozpocznie go w ELLE. Poznajcie Agę z Zamościa.

czytaj dalej
PANIAGA
Butoholiczka, której nowych par butów nigdy za wiele. Lubi kolorowe, ciekawe i oryginalne zestawienia. Poznajcie Agnieszkę z Warszawy.

czytaj dalej


powrót do góry ↑

Strona główna | O nas | Reklama | Regulamin | Pomoc | Widżety | Kontakt
    realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl
a