Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
nosimy.pl - najmodniejsze miejsce w sieci
    
zapamiętaj mnie         Nie masz konta? Zarejestruj się!

Użytkownicy on-line

Aktualnie nie ma żadnego użytkownika on-line

Akcje użytkowników

Katies 20:28   2018-01-31

Zalogowała się


sittingduck 16:06   2018-01-17

Wylogowała się


sittingduck 15:50   2018-01-17

Zalogowała się


kresca 21:02   2017-05-03

Zalogowała się


Ogłoszenia

Tagi
 

A bit pin up site


Odwiedź blog: iwannabeapinup.blogspot.com

Ma na imię Aleksandra, mieszka w Zabrzu, ma 18 lat, fascynuje Ją styl retro, uroda i elegancja kobiet z dawnych lat.

Mój blog...

 

A bit pin up site

 

Kilka zdań o mnie...

Swoją przygodę ze stylem retro zaczęłam kilka lat temu z książką z ‘59 roku “Jak być piękną”. Od tego czasu fascynuje mnie styl retro, uroda i elegancja kobiet z dawnych lat. Swoją pasję modą z poprzednich dekad uzupełniam sesjami zdjęciowymi – jestem fotomodelką, z profesjonalnymi fotografami a także z przyjaciółmi. Interesuje mnie szczególnie styl pin up – czyli te piękne kobietki przywieszane na tablicach. reprezentuje styl tzw. modern pin up, bardziej współczesny – nie waham się nosić krótkich spódniczek, którymi może pogardziłyby kobiety z lat ‘50 – zawsze jednak dbam o elegancję i klasę.

Swojego bloga prowadzę dopiero od kilku miesięcy – i ciągle się uczę. Pokazuję na nim wszystko, co mnie interesuje – modę, zdjęcia. Staram się też przekazywać informację o ciekawych event’ach oraz wspierać inne akcje – jak na przykład świadome dawstwo czy zostanie dawcą szpiku. Sama jestem członkinią stowarzyszenia na rzecz kultury “Kartel Kulturalny”.

Link do bloga:

http://iwannabeapinup.blogspot.com/

 

Link do fun page na facebook:


 https://www.facebook.com/pages/Panna-Araven/106234402833697

 

 

 

 

 Pozostałe polecane blogi

Ptysia
Kilka zdań o mnie: Jestem uśmiechniętą dwudziestolatką. Obecnie studiuję filologię polską ze specjalizacją dziennikarską.

czytaj dalej
Skandichic
Skandichic – skandynawski styl w pigułce

czytaj dalej
PORCELAIN DESIRE
Wielka fanka tulipanowych spódniczek i sukienek. Stara się uważnie śledzić trendy i nadążać za tym, co w modzie piszczy. Poznajcie Darię z miasta Skoki.

czytaj dalej
MARIONETKA MODY
Kocha eksperymenty związane ze swoim wyglądem i lubi wyróżniać się z tłumu. Większość swoich ubrań kupiła za mniej niż 30 zł. Poznajcie Kasię z Warszawy.

czytaj dalej
THEBLONDMUFFIN
Zakochana w Paryżu pasjonatka mody i kolekcjonerka butów. Odbyła staż w magazynie Glamour, a niedługo rozpocznie go w ELLE. Poznajcie Agę z Zamościa.

czytaj dalej
PANIAGA
Butoholiczka, której nowych par butów nigdy za wiele. Lubi kolorowe, ciekawe i oryginalne zestawienia. Poznajcie Agnieszkę z Warszawy.

czytaj dalej


powrót do góry ↑

Strona główna | O nas | Reklama | Regulamin | Pomoc | Widżety | Kontakt
    realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl
a