Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
nosimy.pl - najmodniejsze miejsce w sieci
    
zapamiętaj mnie         Nie masz konta? Zarejestruj się!

O nas

 

nosimy.pl najmodniejsze miejsce w sieci

nosimy.pl - NAJMODNIEJSZE MIEJSCE W SIECI

23-02-2011 W końcu wystartowaliśmy

Nosimy.pl jest portalem społecznościowym o stylu i modzie. Jest miejscem gdzie każdy ma możliwość zaprezentowania swoich stylizacji, ubrań czy dodatków oraz wymiany poglądów na ich temat. Serwis dedykowany jest wszystkim entuzjastom mody i dobrego stylu.

Tworząc portal - położyliśmy nacisk przede wszystkim na estetykę, przejrzystość i funkcjonalność. Mamy nadzieję, że portal nosimy.pl spełni Wasze oczekiwania. Nie zwlekaj, zostań częścią naszej społeczności i już dziś zaprezentuj swój styl.

Zapraszamy do rejestracji.

Z pozdrowieniami redakcja nosimy.pl

 

23-02-2011 Informacja techniczna:

Portal nosimy.pl jest serwisem nowym, dlatego funkcjonować będzie w najbliższym czasie w wersji BETA. Wersja 'BETA' czyli testowa, ma to do siebie, że czasem może mieć problemy z prawidłowym funkcjonowaniem. Jeżeli takowe zauważycie prosimy o kontakt z administratorem poda adresem: admin@nosimy.pl

Za wszelkie, ewentualne, chwilowe niedogodności bardzo przepraszamy. Jakiekolwiek uwagi, sugestie co do funkcjonalności, prosimy również zgłaszać na kontakt jw.

WSPÓŁPRACA:

Osoby oraz firmy zainteresowane szerokorozumianą współpracą prosimy o skorzystanie z zakładki KONTAKT

 

powrót do góry ↑

Strona główna | O nas | Reklama | Regulamin | Pomoc | Widżety | Kontakt
    realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl
a